Originele Nihon Kohden NIBP-luchtslang volwassene/kind YN-901P
Catalogus: NIBP
Producttype: NIBP-luchtslang
Minimale bestelhoeveelheid: 1 STUKS
Certificering: CE/ISO13485
Prijs onderhandeling
Beschrijving
Originele Nihon Kohden NIBP-luchtslang volwassene/kind YN-901P

| Productnaam | NIBP-luchtslang |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Bid-med |
| Certificeringen | CE/ISO |
| Kleur kabel | grijs |
| Kabelstijl | Dubbele buis |
| Kabellengte | 3m |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Diameter van de kabel | 7 mm |
| Instrumentconnector | Tweelingpin |
| Connector voor patiëntuiteinde | Kunststof connector |
| Gewicht | 300G |
| Type | NIBP-buis |
| Pakket | 1 stuk verpakt in een PE-zak, vervolgens in 1 doos gedaan. |
| Enkele verpakkingsgrootte | 16X10X1 cm |
| Garantie | 12 maanden |
Compatibiliteit: Nihon Kohden BSM-2351A, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-6000 serie, BSM-6301K ,
BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, Lifescope J, Lifescope OPV 1500K, Lifescope TR, PVM-2701
Certificeringen: CE, ISO EN, ISO13485, TUV, RoHS-compatibel.
Distale connector: dubbele pin, schuine connector
Gebruiksvoorwaarde(GB9706.1-2007 10.2.1)
1 Nominale temperatuur: 25ºC.
2 Bedrijfsomgeving: 10ºC~40ºC.
3 Opslag- en transportmethode: individuele vochtbestendige verpakking voor elk product, transport onder de
omstandigheden van de omgevingstemperatuur.











Populaire tags: originele nihon kohden nibp luchtslang volwassene/kind yn-901p, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk












