Infinium NIBP-luchtslang P02112
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee Levertijd: 1-7 werkdagen MOQ: 50 stuks
Beschrijving
Als u op zoek bent naar infinium nibp luchtslang p02112, neem dan contact op met onze fabriek. Als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China bieden we u niet de goedkoopste, maar concurrerende prijs en uitstekende service. Zorg ervoor dat u onze kwaliteitsproducten koopt.
Infinium NIBP-luchtslang P02112
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Minimale afname: 30 st
Technische specificaties:
| Productnaam | Lucht buis |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Modelnummer | InfiniumP02112 |
| Certificaten | CE / ISO |
| Inpakken | Individueel pakket |
| Instrumentclassificatie | Klasse II |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Kabellengte | 3m |
| Kabeldiameter | 5 mm |
| Kabel kleur | Grijs |
| Connector distaal | Lemo-stijl connector |
| Connector proximaal | Mannelijke connector met weerhaken |
| Gewicht | 100g |


Populaire tags: infinium nibp luchtslang p02112, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Volgende:Infinium NIBP-slang P02112
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









