Verzegelde lood medische apparatuur batterijen
Compatibel:Philips M4735A M3516A Defibrillator Heartstart XL
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Monsters zijn beschikbaar
Beschrijving
Verzegelde lood medische apparatuur batterijen
Plaats van oorsprong: China
Merknaam: Philips
Certificering: CE
Modelnummer: Philips M4735A M3516A
Minimum orderhoeveelheid: 1pcs
Prijs: zoals besproken
Levertijd: 1-3 werkdagen
Supply Ability: 600pcs / week
Technische specificaties:
| Productnaam | Oplaadbare LI-ION-batterij |
| Plaats van oorsprong | Guangdong |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificeringen | CE/ISO |
| Grootte | 182*24,1*61 mm |
| Nominale capaciteit | 2300mAh |
| Gewicht | 315g |
| Type | Verzegeld lood |
| Nominale spanning | 12v |
| Toepassing | Defibrillatormonitor |
| Kleur | Zwarte |
| Pakket | Individueel vak |



Populaire tags: verzegelde lood medische apparatuur batterijen, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









