Oplaadbare batterijen voor medische apparatuur voor Mindray
Compatibel: Mindray M5 M5T M7 M9 M7-serie LI23I001A M7D
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Er zijn monsters beschikbaar
Beschrijving
Oplaadbare batterijen voor medische apparatuur voor Mindray
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Mindray BeneHeart
Certificatie: CE
Modelnummer: Maquet 6487180
Minimale bestelhoeveelheid: 1 stuks
Prijs: zoals besproken
Levertijd: 1-3 werkdagen
Capaciteit van de levering: 600 stks / week
Technische specificaties:
| Productnaam | Oplaadbare LI-ION-batterij |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificaten | CE / ISO |
| Grootte | 154 * 52,5 * 39 mm |
| Nominale capaciteit | 4500 mAh |
| Gewicht | 330G |
| Type | LI-ION |
| Nominale spanning | 11.1v |
| Toepassing | Ventilator |
| Kleur | Wit |
| Pakket | Individuele doos |
| Model | Mindray M5 M5T M7 M9 M7 Serie LI23I001A M7D |


Populaire tags: oplaadbare batterijen voor medische apparatuur voor Mindray, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









