
Biocare IH-12Plus ECG-holterkabel 12 kanalen
Catalogus: Holter ECG-kabel
Producttype: ECG Holter-kabel Leadwire
Mininum bestelhoeveelheid: 1 STKS
Certificatie: CE / ISO13485
Prijs onderhandeling
Beschrijving
Biocare compatibele ECG-holterkabel 10 afleidingen snap
Compatibiliteit:Biocare IH-12Plus
Plaats van herkomst:China
Betaalvoorwaarden:100% T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Aflevertijd:1-3 dagen voor monster, 7-14 dagen voor grote bestelling na betaling.
Capaciteit van de levering:600 stuks / week
Specificaties:
* Omgevingstemperatuur: 0 tot 40 ° C (32 tot 104 ° F)
* Relatieve vochtigheid: 0% tot 80%
* Hyperbare druk: 86 kPa-106kPa
* Materialen: Hoge kwaliteit TPU-mantelkabel, lengte 0,9 m, grijs; gouden plaat op module
Productdetails:
| Productnaam | ECG Holter-kabel Leadwire |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificaten | CE / ISO |
| Kabel kleur | grijs |
| Kabelgeleiders | 10-afleidingen |
| Kabellengte | 1 m |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Diameter aansluitkabel | 2 mm |
| Patiënt-eindconnector | Snap |
| Gewicht | 200G |
| Type | ECG-holter |
| Standaard | IEC |
| Pakket | 1 stuk verpakt in een PE-zak en vervolgens in 1 doos gedaan. |
| Enkele pakketgrootte | 16X10X1 cm |
| Garantie | 12 maanden |
Over ons:
Wij zijn een professionele fabrikant op het vasteland van China, we hebben verschillende merken spo2-sensor, ECG-kabel en leadwire, ECG-kabel en leadwire, NIBP-manchet, IBP-kabel, temperatuursonde, holter-kabel en leadwire, medische vervangende batterij, enz.

Populaire tags: biocare ih-12plus ecg holter kabel 12 kanalen, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







