
Draeger Air Shields Compatibele ECG-kabel 5-LD
Betalingstermijn: T / T, Western Union
Verzendmethode: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, over zee
Levertijd: 1-7 werkdagen (afhankelijk van uw hoeveelheid)
MOQ: 20 stuks
Beschrijving
Draeger Air Shields Compatibele ECG-kabel 5-LD
Compatibel model:
(AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (nieuw), System6 (Neonataal) GG-quot;
(ALT): 800.800 Plus, CX ATL Ultrasound" CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Mark IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9"
(BCI): 3101,3404,6100,6200, 9100,9200, Advisor, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Scholar"
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (vóór 1989), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101,102.200, 300 Prism, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000 GG-quot;
(MPC): Lifepak 6 Life Pak 9, Life Pak 9B VSM-1ESF (met weerstanden) GG-quot;
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226), TEC-7100A, TEC-5200A ( s / n> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100, Vitalmax / 4000CL / 4000 Modular / 4100CL (PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M3928A3 M3929AA3" PIONEER
(American Optical): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4" PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Guardian 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," 500/600/900 Series
(zonder ademhaling) 90300/90400/90600/90700 Series TEK-208/408/511/512/514/521" PC-bed, PCMS
(Vitatek): 4045 Defib / 208/400/500 Serie"
(Protocol): Propaq100 / 200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart GG-quot;
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Technische specificaties:
| Kabel kleur | Grijs |
| Certificaat | CE / ISO |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Kabelgeleider | 5 afleidingen |
| Trunk kabellengte | 2.7m |
| Lengte loodkabel | 0.9m |
| Instrumentconnector | Ronde 6-pins |
| Connector voor patiëntuiteinde | Klem / knijp / grijper |
| Grootte van de patiënt | Volwassenen / kinderen |
| Standaard | IEC |
| Gewicht | 300g |
| Garantie | 1 jaar |

Populaire tags: draeger luchtschermen compatibele ecg-kabel 5-ld, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
-

GE Marquette (Masimo) Compatibele SpO2 Sensor Pulsox...
-

Compatibel met Nellcor Oximax 14PIN Spo2-sensor DOC-10
-

Goldway UT6000A 8-pins volwassen Clip SpO2-sensor
-

Masimo 14-pins zachte SPO2-sensor voor kinderen
-

Datex Compatibele 10-pins Neonate Soft SpO2-sensor
-

Mindary Compatibele SpO2-probesensor Pediatric Soft

