
GE Marquette compatibele temperatuursensor met dubbele huid
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Minimale afname: 50 stuks
Beschrijving
Als u op zoek bent naar een ge-marquette-compatibele temperatuursensor met dubbele huid, neem dan contact op met onze fabriek. Als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China bieden we u niet de goedkoopste, maar concurrerende prijs en uitstekende service. Zorg ervoor dat u onze kwaliteitsproducten koopt.
GE Marquette compatibele temperatuursensor met dubbele huid
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Minimale afname: 50 stuks
Technische specificaties:
| Productnaam | Temperatuur dubbele huidsensor |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Modelnummer | GE Marquette |
| Certificaten | CE / ISO |
| Kabelmateriaal | TPU |
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabel kleur | Grijs |
| Connector distaal | Platte 11-pins |
| Connector proximaal | Dubbele huidsensor |
| Kabellengte | 3m |
| Inpakken | Individueel pakket |
| Instrumentclassificatie | Klasse II |
| Eigendommen | ECG-monitor, ECG-machine |
| Gewicht | 100g |
| Garantie | 1 jaar |

Populaire tags: ge marquette compatibele temperatuur dubbele huidsensor, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







