Temperatuuradapter Dual Pin compatibel voor Mindray 040-001235-00
Catalogus: Temperatuur
Producttype: Temperatuuradapterkabel
Minimale bestelhoeveelheid: 1PCS
Certificering: CE/ISO13485
Prijs onderhandeling
Beschrijving
Temperatuuradapter Dual Pin Compatibel voor Mindray 040-001235-00
Plaats van herkomst:China
Betaalvoorwaarden:100 procent T/T, Western Union, Paypal
Verzendmethode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee;
Tijd om te bezorgen:1-3 dagen voor monster,7-14 dagen voor grote bestelling na betaling.
Capaciteit van de levering:600 stuks / week
Specificaties:
*Omgevingstemperatuur: 0 tot 40 graden (32 tot 104 graden F)
*Relatieve luchtvochtigheid: 0 procent tot 80 procent
*Hyperbare druk: 86kPa-106kPa
*Materialen: hoogwaardige TPU-jaskabel, 9ftlengte, Grijs
compatibiliteit
| Kabel Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Kabeldiameter: | 4 mm |
| Kabelmateriaal | TPU-jasje |
| Categorie | Temperatuur |
| Certificeringen | CE, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS-conform |
| Kanaal | Dubbel |
| Connector distaal | Rond, 2-Pinconnector, gecodeerd |
| Latex vrij | Ja |
| Verpakkingstype: | Tas |
| Verpakkingseenheid: | 1 |
| Weerstandstype: | NTC-serie |
| Steriel | Nee |
| Temp NTC-serie | NTC/R25=2.252K |
| Totale kabellengte: | 9 ft |
| Garantie | 6 maanden |
| Gewicht | 0.3lb |
Onze belangrijkste producten:
1. Herbruikbare Spo2-sensor
2. Wegwerp Spo2-sensor
3. Spo2-verlengkabel
4. ECG-stamkabel & leadwire
5. ECG-kabel en accessoires
6. Verwarmingskabel
7. Sunction ECG-elektroden
8. Ledemaatklem ECG-elektroden
9. EEG-geleidingsdraden met elektroden
10. IBP-kabel
11. Waterslot
12. NIBP-manchet
13. Temperatuursonde
14. Tussenkabel temperatuursonde
15. Connector voor wegwerpdruktransducer
16. Medische zuurstofsensor
17. TOCO en Amerikaanse transducer
Compatibiliteit
| Fabrikant | Model |
|---|---|
| Edana | ik ben 20 |
| Mindray > Datascope | BeneHeart, BeneView, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, Passport 12, Passport 8, iMEC-serie, iPM-serie, iPM-9800 |
Inspectie
elke medische temperatuursonde zal worden geïnspecteerd om te bevestigen dat deze goede prestaties levert.

Populaire tags: temperatuuradapter dual pin compatibel voor mindray 040-001235-00, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk











