SpO2-adapterverlengkabel Compatibel Nihon Kohden
Compatibele modellen nr .: Bedside Monitor: BSM- 4101,4103,4111,4113 Life scope P, BSM-5105,5135 Life scope A, BSM-2351,2353 Life scope L, BSM-2301,2303 Life scope I
Doorlooptijd: 1-7 werkdagen (afhankelijk van uw hoeveelheid)
Betalingsvoorwaarden: 100% T / T-aanbetaling, Western Union
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, over zee
MOQ: 20 STUKS
Beschrijving
SpO2-adapterverlengkabel Compatibel Nihon Kohden
Ext-kabel, 8ft, rechthoek 14p> DB9F, geschikt voor Nihon Konden-sonde en S0005-serie sonde
Doorlooptijd: 1-7 werkdagen (afhankelijk van uw hoeveelheid)
Betalingsvoorwaarden: 100% T / T-aanbetaling, Western Union
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, over zee
MOQ: 20 stuks
Technische specificaties:
| Kabel kleur | Grijs |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Instrument connector | 14-pins Nihon Kohden-connector |
| Connector voor patiëntuiteinde | DB9 |
| Kabellengte | 2.4 m |
| Grootte van de patiënt | Volwassenen / kinderen / pasgeborenen |
| Gewicht | 120g |
| Garantie | 1 jaar |


Populaire tags: spo2 adapter verlengkabel compatibel nihon kohden, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
-

Compatibele Biolight M6 M12 Adapter Kabel / verlengk...
-

HP Philips M1943A Compatibele SpO2 Adapter Kabel / v...
-

Datascope Passport Adapter Kabel / verlengkabel
-

Compatibele Nonin SpO2 Adapter Kabel / verlengkabel
-

SpO2 Adpater-kabel DB9 voor Masimo LNC-10 2056
-

Philips 8-pins D-vormige connector SpO2-transducerad...



