Mindray SpO2-verlengkabel, art.0010-30-42625
Onderdeelnummer: Mindray Datascope 0010-30-42625, 9200-30-10682, 115-023136-00
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Er zijn monsters beschikbaar
Beschrijving
Mindray SpO2-verlengkabel, art.0010-30-42625
Productomschrijving:Ext-kabel, 8ft, Radel 2bit-60 ° 6p,>> DB9F, Compatibel voor NELLCORsensor en 0010-S
Geschikt voor:PM9000 express. PM80 02,9201, (PM-6201,7000,8000, M1K0, M2K0 sinds 2006), nieuwe PM-6000 PM7000,8000,9000PM-9000 ExpressVS 800, DPM3, DPM4, DPM5
Spo2-technologie:Masimo-module
OEM P / N:0010-30-42625
Technische specificaties:
| Productnaam | Spo2-adapterkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Onderdeel nummer | PSN0116 |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificaten | CE / ISO |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabel kleur | Grijs |
| Instrumentconnector | 6-pins 60 graden, Lemo-connector |
| Connector aan sensorzijde | Vrouwelijke DB 9-pins |
| Kabellengte | 2,4 m / 8 ft |
| Inpakken | Gescheiden pakket met PE-zak |
| Instrumentclassificatie | Klasse II |
| Eigendommen | ECG-monitor, ECG-machine |
| Gewicht | 100g |
| Garantie | 1 jaar |
FAQ:
Vraag: Bent u een handelsmaatschappij of heeft uw bedrijf uw eigen fabriek?
A: We hebben onze eigen fabriek en kunnen ook productonderzoek doen.
Vraag: Hoe kunt u uw producten kopen?
A: We hebben een aantal producten op voorraad, u kunt de producten weghalen nadat u de betaling heeft geregeld, als dit niet genoeg is, kunnen we de productie starten.
Vraag: Kunnen we uw fabriek bezoeken?
A: Welkom om onze fabriek te bezoeken als u naar China komt.
Vraag: Wanneer kunt u de verzending doen?
A: Het hangt af van de hoeveelheid. 2-3 dagen voor monsterbestelling, 5-10 dagen voor bulkbestelling. We zullen proberen de goederen zo snel mogelijk te leveren.


Populaire tags: mindray spo2 verlengkabel, art 0010-30-42625, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk










