Nihon Kohden-compatibele Direct-Connect SpO2-sensor
Compatibiliteit: Nihon Kohden AL-800PA-module, BSM-1101 Life Scope EC, BSM-2101/2 Life Scope L, BSM-3101 Life Scope LC, BSM-7100/7200 Life Scope 8, BSM-8200/1 Life Scope 12 , BSM-8301/2 Life Scope 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Life Scope 14
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Minimale afname: 50 stuks
Beschrijving
Nihon Kohden-compatibele Direct-Connect SpO2-sensor
Compatibiliteit:AL-800PA-module, BSM-1101 Life Scope EC, BSM-2101/2 Life Scope L, BSM-3101 Life Scope LC, BSM-7100/7200 Life Scope 8, BSM-8200/1 Life Scope 12, BSM-8301 / 2 Levensduur 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Levensduur 14
Betaalvoorwaarden:T / T, Western Union, Paypal
Verzendwijze:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd:3-7 werkdagen
MOQ:50 stuks
Technische specificaties:
| Productnaam | Spo2-sensor |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Modelnummer | Nihon Kohden |
| Certificaten | CE / ISO |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabel kleur | Grijs |
| Connector distaal | Ronde, 10-pins connector met sleutel |
| Connector proximaal | Volwassen clip |
| Kabellengte | 3m |
| Inpakken | Individueel pakket |
| Instrumentclassificatie | Klasse II |
| Eigendommen | ECG-monitor, ECG-machine |
| Gewicht | 150g |
| Garantie | 1 jaar |


Populaire tags: nihon kohden-compatibele spo2-sensor met directe aansluiting, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
-

Nihon Kohden 10-pins veterinaire Clip SPO2-sensor
-

Lohmeier Compatibele SpO2-probesensor voor volwassenen
-

Novametrix 7-pins volwassen Clip SPO2-sensor
-

Datascope Accutorr 3/4 SAT 8-pins neonaatwikkel SpO2...
-

Biocare PM-900 Ronde 6-pins pediatrische zachte SpO2...
-

Bionet Ronde 6-Pin Neonate Wrap SpO2-sensor



