
Direct-Connect SpO2-adapterkabelsensor
GE Healthcare Direct-Connect SpO2-adapterkabelsensor 11-pins volwassen clip 8ft
Beschrijving
Als u op zoek bent naar een direct-connect spo2 adapterkabelsensor, neem dan contact op met onze fabriek. Als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China, bieden wij u niet de goedkoopste maar concurrerende prijs en uitstekende service. Wees gerust om onze kwaliteitsproducten te kopen.
Productomschrijving:
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Bid-med |
| Eigendommen | Medische meterials & accessoires |
| Kabel kleur | Grijs |
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabel materiaal | TPU jas |
| Categorie | SpO2 |
| Certificaten | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS-conform |
| Connector distaal | Platte, 11-pins GE-connector met één sleutel |
| Connector proximaal | Clip voor volwassenen / Clip voor kinderen / Soft voor volwassenen / Soft voor kinderen |
| Latex vrij | Ja |
| Type verpakking | Zak |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Patiëntgrootte | Volwassene (> 40 kg) |
| SpO2-technologie | Nellcor OxiSmart |
| Steriel | Nee |
| Totale kabellengte | 10 ft |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.3lb |
Verenigbaar:
| Fabrikant | Model |
| GE Healthcare> Corometrics | 128, 250, 250cx, 259 foetale monitor met Oximax-technologie, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 met Nellcor-technologie (geen OxiMax) |
| GE Healthcare> Marquette | Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash 5000 met Nellcor Oximax, Dash Series, Eagle, GE Responder 2000, PDM-module, Procare B40, Responder 3000, SOLAR, Series Solar, Series Tram Modular x50SL, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, x50SL-serie |
Populaire tags: direct-connect spo2 adapterkabelsensor, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
-

GE Marquette (Nellcor) Compatibele Adult Finger Clip...
-

Compatibele Novametrix 512 Pluse Oximeter Probe SpO2...
-

GE Marqutte 22341809 MAC500 / 1100/1200 10leads ECG ...
-

Stabiele Kwaliteit Fukuda Denshi 5lead ECG-kabel, IE...
-

Kanz PC-103/106 / 10410lead EKG-kabel met looddraad,...
-

GE Dinamap / Pro / MPS Serie NIBP Cuff Luchtslang Co...

