Philips A3 medische oplaadbare batterij
Compatibel: 0859-0012
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Monsters zijn beschikbaar
Beschrijving
Philips A3 medische oplaadbare batterij
Plaats van herkomst:China
Merknaam:Mindray
Certificatie:CE
Verenigbaar:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimum bestelhoeveelheid:1 stuk
Prijs:zoals besproken
Aflevertijd:1-3 werkdagen
Capaciteit van de levering:600 stuks / week
Technische specificaties:
| Productnaam | Medische oplaadbare batterij |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificaten | CE / ISO |
| Grootte | 138 * 53,9 * 101,6 mm |
| Nominale capaciteit | 8000 mAh |
| Gewicht | 1400g |
| Type | Verzegeld lood |
| Nominale spanning | 6v |
| Toepassing | 0859-0012 |
| Kleur | Zwart |
| Pakket | Individuele doos |
Compatibiliteit:
Philips A3, Agilent A3, ADI / Ademco 465680, AGT-batterij DL12707, Battery Center 0859-0012, Briggs GG-versterker; Stratton LM6, Chloride 1000010162, Cooper Industries KME4215, Dantona 0859-0012, Dual Lite 0120707, Dual Lite 0120749, Dual Lite 12-707, Dual Lite 12-7072P, Dual Lite 12-749, Dual Lite 12-752,
Dual Lite 12-809, Dual Lite 12-862, Dual Lite 80159, Dual Lite BAT-0340, Dual Lite E4, Dyna Ray S18180, ELS EDS680M, Emergi-Lite 6E11, Emergi-Lite 80-159, Emergi-Lite E- 11, Enersys 08590012, Enersys 08591011, Enersys 6E11, Enersys 80159, Enersys 8075J, Forma Scientific 8400, Forma Scientific 8407, Forma Scientific 8416, Forma Scientific 8500, Forma Scientific 8516, IDC 08591008, IDC WEED EATER, Interstate Batteries ASLAf , Kaufel 2051, Kaufel 880.0050, Light Alarms V5, McGraw Edison 4X0859-0012W, McGraw Edison I04B25708, McGraw Edison KME4-215, Panasonic 08590012, R& d Batterijen 5882,
Sunrise Medical Corp Pro Assist PA300 Patient Lift, Sun Battery 8590012, Trio Lighting TL930088, Unipower B01056, Universal Power Group C6284, Yz Systems 7200GE, A3 VITAL SIGNS MONITOR, LS040J1, LS080M6, M3926A DRAAGBARE MONITOR, M3927A DRAAGBARE MONITOR, M3927A DRAAGBARE MONITOR TOEZICHT HOUDEN OP,
Nellcor Puritan Bennett Inc NPB 4000-monitor, NPB4000, SLA85912G

Populaire tags: Philips A3 medische oplaadbare batterij, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk










