
Patiëntmonitor Medische apparatuurbatterijen voor Mindray
Compatibel: Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Er zijn monsters beschikbaar
Beschrijving
Als u op zoek bent naar batterijen voor medische apparatuur voor patiëntenmonitoren voor mindray, neemt u dan gerust contact op met onze fabriek. Als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China bieden we u niet de goedkoopste, maar concurrerende prijs en uitstekende service. Zorg ervoor dat u onze kwaliteitsproducten koopt.
Patiëntmonitor Medische apparatuurbatterijen voor Mindray
Plaats van herkomst:China
Merknaam:Mindray
Certificatie:CE
Modelnummer:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimum bestelhoeveelheid:1 stuk
Prijs:zoals besproken
Tijd om te bezorgen:1-3 werkdagen
Capaciteit van de levering:600 stuks / week
Technische specificaties:
| Productnaam | Medische oplaadbare batterij |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificaten | CE / ISO |
| Grootte | 182 * 26,1 * 61 mm |
| Nominale capaciteit | 4400 mAh |
| Gewicht | 330g |
| Type | LI-ION |
| Nominale spanning | 11.1v |
| Toepassing | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Kleur | Zwart |
| Pakket | Individuele doos |


Populaire tags: patiëntmonitor medische apparatuur batterijen voor mindray, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







