Mindray Patient Monitor Oplaadbare loodzuuraccu
Origineel: Guangdong, China
Merk: bid-med
Type: Loodaccu, oplaadbare batterij
Certificeringen: CE, RoHS
Beschrijving
Mindray Patient Monitor Oplaadbare loodzuuraccu
Productbeschrijvingen:
| Nominale spanning | 12V |
| Nominale capaciteit | 2300mAh |
| Grootte | 182x61x24 mm |
| Gewicht | 0,65 kg |
| Kleur | Zwart |
| Type Batterij | Oplaadbare batterij patiëntmonitor |
| materiaal type | Lood zuur batterij |
| Garantie | 2 jaar |
Kenmerken:
1. hoge kwaliteit, concurrerende prijs, goed uitziende, crasy-snelle levering
2. materialen van connector en kabel voldoen aan UL en Rohs standaard
3.Kwaliteit 100% verzekerd, nauwkeurige meting en snelle reactie
4. Superieure flexibiliteit en duurzaamheid
5. OEM / ODM beschikbaar, aanpasbare en tekeningen worden geaccepteerd
6. Sample Order en Small Order worden geaccepteerd
7. De betalingsvoorwaarden: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
8.De leveringsmethoden: DHL, EMS, UPS of Fedex
Populaire tags: Mindray Patient Monitor Oplaadbare loodzuuraccu, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
-

Siemens Drager-BD Ibp-adapterkabel
-

Philips naar BD IBP-kabeltransducer 684081
-

Datex Ohmeda IBP naar Edwards-transduceradapter AS /...
-

Fisher & paykel HWA-850L01 Verwarmingskabel Adapterk...
-

Compatibele Fisher & Paykel 900MR858 verwarmingskabe...
-

Verwarmingsdraadadapter voor MR850-bevochtiger en HC...





