Biocare HYLB-114A medische batterij LH-ECG803MD
Compatibel: HYLB-114A HYLB-1080
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Monsters zijn beschikbaar
Beschrijving
Als u op zoek bent naar biocare hylb-114a medische batterij lh-ecg803md, neem dan gerust contact op met onze fabriek. Als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China bieden we u niet de goedkoopste, maar concurrerende prijs en uitstekende service. Zorg ervoor dat u onze kwaliteitsproducten koopt.
Biocare HYLB-114A medische batterij LH-ECG803MD
Plaats van herkomst:China
Merknaam:Bio Care
Certificatie:CE
Verenigbaar:HYLB-114A
Minimum bestelhoeveelheid:1 stuk
Prijs:zoals besproken
Aflevertijd:1-3 werkdagen
Capaciteit van de levering:600 stuks / week
Technische specificaties:
| Productnaam | Medische oplaadbare batterij |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificaten | CE / ISO |
| Grootte | 43x37x30.5mm |
| Nominale capaciteit | 1350 mAh |
| Gewicht | 90g |
| Type | Li-ion |
| Nominale spanning | 14.8v |
| Toepassing | ECG-9803, ECG-9803G |
| Celhoeveelheid | 4 cellen |
| Kleur | Blauw |
| Pakket | Individuele doos |


Populaire tags: biocare hylb-114a medische batterij lh-ecg803md, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









