Datex Ohmeda 10 Pin 3 Leads ECG Cable Leadwire
Catalogus: ECG
Producttype: ECG Cable Leadwire
Mininum orderhoeveelheid: 1PCS
Certificering: CE/ ISO13485
Prijs: Onderhandelen
Beschrijving
Datex Ohmeda 10 Pin 3 Leads ECG Cable Leadwire
Plaats van oorsprong:China
Betalingsvoorwaarden:100% T/T, Western Union, Paypal
Verzendmethode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Levertijd:1-3 dagen voor monster, 7-14 dagen voor grote bestelling na betaling.
Leveringsvermogen:600pcs / week
Specificaties:
*Omgevingstemperatuur: 0 tot 40°C
*Relatieve vochtigheid: 0% tot 80%
*Hyperbare druk: 86kPa-106kPa
*Materialen: TPU-jackkabel van hoge kwaliteit, 2,7 m+0,9 m lengte, grijs
Productdetails:
| Productnaam | ECG-kabellood |
| Plaats van oorsprong | Guangdong |
| Merknaam | Pray-med |
| Certificeringen | CE/ISO |
| Vereenkbaar | Datex Ohmeda |
| Kabelkleur | Grijs |
| Kofferbakkabellengte | 2,7 m |
| Lengte van loodkabel | 0,9 m |
| Kabelmateriaal | TPU-jasje |
| Diameter van loodkabel | 2,6 mm |
| Instrumentconnector | 10 pin |
| Connector voor het einde van de patiënt | Module |
| Standaard | Aha |
| Gewicht | 300G |
| Type | ECG-kabel |
| Pakket | 1 stuk pak in een PE zak, dan in 1 doos |
| Garantie | 1 jaar |

Populaire tags: datex ohmeda 10 pin 3 leidt ecg kabel leadwire, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
-

Nihon Kohden 3-draads ECG Cable Life Scope OPV-1500
-

Mindray compatibele ECG-adapterkabel 5 geleidingsclips
-

AAMI ECG-transducer-adapterkabel 5 geleidingsclips
-

Medische ECG-elektrode-adapterkabel Hoekstekker
-

Biomedische 14-pins Lemo-connector ECG Holter-kabel ...
-

CT-08 / CT-083S / CT-086S Beneware ECG-holterrecorde...



