
Siemens-compatibele multilink-trunkkabel
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 3-7 werkdagen
Minimale afname: 50 stuks
Beschrijving
Siemens-compatibele multilink-trunkkabel
Draeger: Infinity C500, Infinity C700, Infinity Delta, Infinity Delta XL, Infinity Gamma, Infinity Gamma X, Infinity Gamma XL, Infinity Kappa, Infinity Kappa XLT, Infinity Omega S, Infinity Vista, Infinity Vista XL, SC 6000, SC 7000, SC 9000
Betalingsvoorwaarden: T / T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd: 1-7 werkdagen
Minimale afname: 50 stuks
Technische specificaties:
| Productnaam | Siemens Multi-Link trunk-kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Pray-med |
| Modelnummer | Drager / Siemens |
| Certificaten | CE / ISO |
| Kabelmateriaal | TPU |
| Kabeldiameter | 7,5 mm |
| Kabel kleur | Grijs |
| Connector distaal | Rechthoekige, 16-pins Draeger Infinity-connector |
| Connector proximaal | Twin-pins connector en dubbele 7-pins connectoren |
| Kabellengte | 3m |
| Inpakken | Individueel pakket |
| Instrumentclassificatie | Klasse II |
| Eigendommen | ECG-monitor, ECG-machine |
| Gewicht | 500g |
| Garantie | 2 jaar |

Populaire tags: Siemens compatibele multi-link trunk-kabel, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







