Mindary Compatible ECG-kabellooddraad 5-LD-clip
Compatibel:Mindray PM-5000, PM 6000 PM-8000
Doorlooptijd: 1-7 werkdagen (afhankelijk van uw hoeveelheid)
Betalingsvoorwaarden: 100% T/T storting, Western Union
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Over zee
MOQ: 5 PCS
Beschrijving
Als u op zoek bent naar mindary compatibele ecg kabel leadwires 5-ld clip, welkom om contact op te nemen met onze fabriek. Als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China, bieden wij u niet de goedkoopste maar concurrerende prijs en uitstekende service. Wees gerust om onze kwaliteitsproducten te kopen.
Mindary Compatible ECG-kabellooddraad 5-LD-clip
Compatibel:Mindray PM-5000, PM 6000 PM-8000
Doorlooptijd: 1-7 werkdagen (afhankelijk van uw hoeveelheid)
Betalingsvoorwaarden: 100% T/T storting, Western Union
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Over zee
MOQ: 5 PCS
Technische specificaties:
| Kabelkleur | Grijs |
| Kabellood | 5 leads |
| Kofferbakkabellengte | 2,7 m |
| Hoofdkabeldiameter | 4mm |
| Loodkabellengte | 0,9 m |
| Instrumentconnector | Ronde 12 Pin Man |
| Standaard | Iec |
| Het eindterminal van de patiënt | clip/ pinch/grab |
| Gewicht | 150g |
| Garantie | 1 jaar |


Populaire tags: mindary compatibel ecg kabel leadwires 5-ld clip, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









