Compatibele PH 5-afleidingen ECG-afleidingsdraad - M1625A
Compatibiliteit: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C-serie, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transport, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M3927A A3, M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union, Paypal
Verzendmethode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Levertijd: 3-7 werkdagen
Minimale afname: 50 stuks
Beschrijving
Compatibele PH 5-afleidingen ECG-afleidingsdraad - M1625A
Verenigbaarheid:Tel. 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C-serie, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transport, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M3927A A3, M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrasound CX50, М3046А
Betalingsvoorwaarden:T/T, Western Union, Paypal
Verzendmethode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, over zee
Doorlooptijd:3-7 werkdagen
MOQ:50 stuks
Technische specificaties:
| Productnaam | ECG-afleidingsdraden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Bid- med |
| Certificeringen | CE/ISO |
| Kabelmateriaal | TPU-jas |
| Kabeldiameter | 2,5 mm |
| Kleur kabel | Grijs |
| Connector distaal | Tweelingpin |
| Connector proximaal | Snap (individueel) |
| Kabellengte | 0.9m |
| Verpakking | Individueel pakket |
| Instrumentclassificatie | Klasse II |
| Eigenschappen | EKG-monitor, ECG-machine |
| Gewicht | 100g |
| Garantie | 1 jaar |

Populaire tags: Compatibele PH 5-afleidingen ECG-afleidingsdraad - M1625A, fabrikanten, leveranciers, fabriek, goedkoop, kopen
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









